2016 zaruski trasa
Masz ukończone 15 lat? Uczysz się w liceum, technikum lub gimnazjum albo jesteś studentem? Chcesz przeżyć przygodę? Weź udział w 10 dniowym rejsie na żaglowcu "Generał Zaruski" zorganizowanym przez Szczecińską Szkołę pod Żaglami. Nie musisz mieć doświadczenia żeglarskiego ani stopni żeglarskich, wystarczy, że jesteś osobą żądną nowych przygód i przeżyć. Rejs odbędzie się w terminie 18-27.07.2016. Trasa : Gdańsk – Ustka – Ronne, Dania – Karlskrona, Szwecja, Kalmar, Szwecja – Gdańsk.

Cena rejsu 1690 zł.

Sprawdź jak było na zeszłorocznym rejsie na Generale Zaruskim.

 1. Dla kogo?
  Dla uczniów liceum, technikum lub gimnazjum oraz studentów. Co najważniejsze, nie musisz być żeglarzem, nie musisz mieć doświadczenia w pływaniu na jachtach. Wystarczy chęć przeżycia nowych przygód, zaangażowanie w wyprawę oraz ciekawość czym jest pływanie na wielkim żaglowcu.
 2. Co muszę wiedzieć o żeglarstwie?
  Właściwie nic, dobrze jeśli chcesz coś się o tym dowiedzieć w trakcie rejsu. To rejs szkoleniowy. Wykwalifikowana załoga stała i oficerowie dokonają szeregu szkoleń zapewniających nie tylko bezpieczeństwo ale także wiedzę z zakresu żeglarstwa. Pamiętajmy, że jest to rejs żeglarski a nie turystyczny. Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na wachty, w których będą pełnić różne zadania. Czyli normalna żeglarska robota. 
 3. Czego mogę się spodziewać?
  Miłej i przyjaznej atmosfery (sami będziecie ją zapewniać), dużo żeglowania, także w nocy, sterowania żaglowcem, stawiania żagli, trochę prac porządkowych, zwiedzenia kilku uroczych miejsc, gwiaździstego nieba jakiego nie zobaczysz na lądzie, wiatru i fal które sprawdzą twoją wytrzymałość (ale spokojnie, w sztormie nie pływamy). Rejs uczy pracy zespołowej, wspólnej odpowiedzialności, organizacji czasu oraz współpracy. Team building w najczystszej postaci.
 4. Kiedy odbędzie się rejs?
  Rejs odbędzie się w terminie 18-27.07.2016. Powyższy termin to wyjazd / przyjazd zorganizowaną grupą, autokarem ze Szczecina. 
 5. Gdzie będziemy pływać?
  Planowana trasa to: Gdańsk – Ustka – Ronne, Dania – Karlskrona, Szwecja, Kalmar, Szwecja – Gdańsk. Oczywiście może ona ulec zmianie. Zawsze ostatnie słowo w tej sprawie ma kapitan, który bierze pod uwagę wiele czynników tj. pogoda, załoga itp.
 6. Ile to kosztuje?
  Całość wyprawy to koszt 1690 zł. 
  Cena obejmuje:
  • czarter, paliwo,
  • transport z/do Szczecina,
  • opłaty portowe,
  • wyżywienie.
  Dodatkowe koszty to:
  • ubezpieczenie turystyczne na czas rejsu (ok. 20 zł),
  • wydatki własne w portach.
  Brak innych ukrytych kosztów.
 7. Uwaga – bardzo ważne:  wpłacone pieniądze w 100% pokrywają organizację rejsy, jeżeli ktoś po dokonaniu płatności zrezygnuje z rejsu, pieniądze zostaną mu zwrócone jedynie w przypadkach gdy znajdzie samodzielnie kogoś na swoje miejsce, lub organizatorzy znajdą osobę która ją zastąpi. W przypadku gdy nie znajdziemy osoby na zwolnione miejsce, pieniądze nie będą zwrócone. Proszę podejmować zatem rozważnie decyzję o uczestnictwie w rejsie.
 8. Jak się zapisać?
  Swoją chęć udziału prosimy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać:
  1. imię i nazwisko uczestnika,
  2. adres e-mail,
  3. telefon kontaktowy,
  4. adres zamieszkania,
  5. datę i miejsce urodzenia,
  6. seria i numer paszportu/dowodu osobistego.
  Po potwierdzeniu zgłoszenia należy przelać zaliczkę na wskazane rachunek bankowe.
  Po dokonaniu obu tych czynności jesteś już na liście załogi, a o tym fakcie zostaniesz powiadomiony e-mailem.
  Uwaga: przy zapisie obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy, rejsy te cieszą się dużą popularnością, chcesz popłynąć decyduj się jak najszybciej.
 9. Gdzie wpłacać pieniażki?
  Płatności należy dokonać na konto Szczecińskiej Szkoły pod Żaglami ul. Gorkiego 20/4, 70-390 Szczecin 
  PKO SA nr 32 1240 3813 1111 0010 5799 2847.
  W tytule przelewu należy podaćPOGORIA Imię i Nazwisko uczestnika oraz informacje o racie płatności.
 10. Gdzie kierować pytania?
  Wszystkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Polecamy

ttsr2017Szczecin 240px


Przekaż 1 procent podatku


  Portal rejsuj pl

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online

Nasi Partnerzy

centrum zeglarskie            wesailors.com          wassyl360

Początek strony